Gelişmiş Ajan Kamera (Önemli! Açıklamayı Oku!)

by Talha Yiğit (Like Butonu)

Version 1 (October 27, 2017)

Download (94 downloads)

Önemli Not: Fotoğraflar ve videolar telefonunda/tabletinde yakalanmamak için "Download" dosya konumuna kaydedilmektedir. Telefonunuzda bir dosya yaöneticisine sahip olmanız gerekmektedir. Bazı telefonlar buna sahiptir. Ama eğer telefonunuz bu uygulamaya sahip değil ise, Android de "Google Play Store" dan ve ya IOS da "App Store" dan herhangi bi Dosya Yöneticisi uygulamasını indirabilirsiniz.

Yakalanmadan fotoğraf ve video çekin. Ve premiumsuz.

Note: English version is available with "Spy Camera (Read descrlption, Important)" name.

Bu flow size ilk şunu soracak "Hangisi? V, Öbürleri". "Öbürleri"ni seçerseniz, F(Fotoğraf), S(Ses) seçenekleri çıkar, V(video).
Eğer F yi seçerseniz, 1 saniye beklemelisiniz. "F" yi seçmeden önce kamerayı hedef noktaya yönlendirin. 1 saniye bekledikten sonra fotoğraf çekilmiş olacak.

"S" yi seçerseniz flow size "Hangisi? B, D" şeklinde soru soracak. "D" yi seçerseniz, ses kaydedilmeye devam eder. Eğer ses kaydını durdurmak istiyorsanız "Automate" den "Stop" tuşuna basmanız gerek.

Eğer "B" ye basarsanız, kayıt biter. Eğer kaydı devam ettirmek istiyorsanız, soruya cevap vermemeyi sürdürebilirsiniz. Kaydınız bittiği veya bitirmeyi istediğinizde, "B" ye basabilirsiniz.

Eğer "V" yi seçerseniz video kaydı başlar ve flow size tekrar "Hangisi?" diye sorar. Eğer bu soruda "D" yi seçerseniz, video kaydedilmeye devam eder. Eğer video kaydını durdurmak istiyorsanız "Automate" den "Stop" tuşuna basmanız gerek. Eğer "B" ye basarsanız, kayıt biter. Eğer kaydı devam ettirmek istiyorsanız, soruya cevap vermemeyi sürdürebilirsiniz. Kaydınız bittiği veya bitirmeyi istediğinizde, "B" ye basabilirsiniz.

Her işlemden sonra size "Baştan Başlamak İstiyormusunuz?" diye sorar. Evet derseniz flow en baştan başlar. Eğer hayır derseniz fliw biter.

5.0 average rating from 1 reviews

5 stars
1
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
Warnings
0

Reviews and ratings can be submitted in the app.